Ріо-2016
Золоті медалісти
1
event
Гімнастика
Паралельні бруси
Верняєв Олег
2
event
Kаное i Байдарка
Каное-одиночка 200 м
Чебан Юрій
Усього медалей
2
5
4
line
Сочі-2014
Золоті медалісти
1
event
Біатлон
Естафета 4 x 6 км
Жіноча збірна one
Усього медалей
1
1
line
Лондон-2012
Золоті медалісти
1
event
Бокс
60 кг
Ломаченко Василь
2
event
Бокс
91 кг
Усик Олександр
3
event
Важка атлетика
105 кг
Торохтій Олексій
4
event
Веслування
Парна четвірка
Жіноча збірна two
5
event
Kаное i Байдарка
Каное-одиночка 200 м
Чебан Юрій
6
event
Фехтування
Індивідуальна шпага
Шемякіна Яна
Усього медалей
6
4
8
line
Пекін-2008
Золоті медалісти
1
event
Бокс
57 кг
Ломаченко Василь
2
event
Kаное i Байдарка
Байдарка-одиночка 500 м
Осипенко-Радомська Інна
3
event
Легка атлетика
Семиборстві
Добринська Наталя
4
event
Стрільба
Гвинтівка лежачи 50 м
Айвазян Артур
5
event
Стрільба
Швидкісний пістолет 25 м
Петрів Олександр
6
event
Стрільба із лука
Oсобиста першість
Рубан Віктор
7
event
фехтування
Шабля
Жіноча збірна three
Усього медалей
7
3
12
line
Турин-2006
Усього медалей
2
line
Афіни-2004
Золоті медалісти
1
event
Боротьба
Вільна 48 кг
Мельник Ірина
2
event
Боротьба
Вільна 66 кг
Тедеєв Ельбрус
3
event
Важка атлетика
63 кг
Скакун Наталія
4
event
Гімнастика
Паралельні бруси
Гончаров Валерій
5
event
Гімнастика
Cтрибки на батуті
Нікітін Юрій
6
event
Плавання
200 м Kомплексне плавання
Kлочкова Яна
7
event
Плавання
400 м Kомплексне плавання
Kлочкова Яна
8
event
Стрільба
Пневматичний пістолет 10 м
Костевич Олена
Усього медалей
8
5
9
line
Сідней-2000
Золоті медалісти
1
event
Плавання
200 м Kомплексне плавання
Kлочкова Яна
2
event
Плавання
400 м Kомплексне плавання
Kлочкова Яна
3
event
Стрільба
Скит 125 Стендова
Мільчев Микола
Усього медалей
3
10
10
line
Нагано-1998
Усього медалей
1
line
Атланта-1996
Золоті медалісти
1
event
Бокс
Більше 91 кг
Кличко Володимир
2
event
Боротьба
Греко-римська 90 кг
Олійник В'ячеслав
3
event
Важка атлетика
108 кг
Таймазов Тимур
4
event
Вітрильний спорт
Клас 470
Чоловіча збірна four
5
event
Гімнастика
Вільні вправи
Подкопаєва Лилія
6
event
Гімнастика
Загальний чемпіон
Подкопаєва Лилія
7
event
Гімнастика
Паралельні бруси
Шаріпов Рустам
8
event
Гімнастика
Ритмічна гімнастика
Серебрянська Катерина
9
event
Легка атлетика
Потрійний стрибок
Кравець Інеса
Усього медалей
9
2
12
line
Ліллехаммер-1994
Золоті медалісти
1
event
Фігурне катання
Індивідуальні
Баюл Оксана
Усього медалей
1
1
line
Золоті медалі з видів спорту
event    Біатлон
1
event    Бокс
4
event    Боротьба
3
event    Важка атлетика
3
event    Веслування
1
event    Вітрильний спорт
1
event    Гімнастика
7
event    Kаное i Байдарка
3
event    Легка атлетика
2
event    Плавання
4
event    Стрільба
4
event    Стрільба з лука
1
event    Фехтування
2
event    Фігурне катання
1
event    Сума
37
Члени команди Золота медаль
Жіноча збірна one  
Семеренко Віта  Джима Юлія  Семеренко Валентина  Підгрушна Олена
Жіноча збірна one  
Дементьєва Яна  Довгодько Наталія  Коженкова Анастасія  Тарасенко Катерина
Жіноча збірна one  
Харлан Ольга  Хомрова Олена  Пундик Галина  Жовнір Ольга
Чоловіча збірна one  
Браславець Євген  Матвієнко Ігор
Посилання:  Міжнародний олімпійський комітет і Національний олімпійський комітет України