Ріо-2016
Золоті медалісти
1
event
Kаное
Каное-одиночки 200 м
Чебан Юрій
2
event
Гімнастика
Паралельні бруси
Верняєв Олег
Усього медалей
2
5
4
line
Сочі-2014
Золоті медалісти
1
event
Біатлон
Естафета 4 x 6 км
Жіноча збірна
Усього медалей
1
1
line
Лондон-2012
Золоті медалісти
1
event
Kаное
Каное-одиночки 200 м
Чебан Юрій
2
event
Бокс
60 кг
Ломаченко Василь
3
event
Бокс
91 кг
Усик Олександр
4
event
Важка атлетика
105 кг
Торохтій Олексій
5
event
Веслування
Парна четвірка
Жіноча збірна
6
event
Фехтування
Індивідуальна шпага
Шемякіна Яна
Усього медалей
6
4
8
line
Пекін-2008
Золоті медалісти
1
event
Kаное
Байдарка-одиночка 500 м
Осипенко-Радомська Інна
2
event
Бокс
57 кг
Ломаченко Василь
3
event
Стрільба
Гвинтівка лежачи 50 м
Айвазян Артур
4
event
Стрільба
Швидкісний пістолет 25 м
Петрів Олександр
5
event
Легка атлетика
Семиборстві
Добринська Наталя
6
event
Стрільба із лука
Індивідуальні
Рубан Віктор
7
event
фехтування
Шабля
Жіноча збірна
Усього медалей
7
3
12
line
Турин-2006
Усього медалей
2
line
Афіни-2004
Золоті медалісти
1
event
Важка атлетика
63 кг
Скакун Наталія
2
event
Боротьба
Вільна 48 кг
Мельник Ірина
3
event
Боротьба
Вільна 66 кг
Тедеєв Ельбрус
4
event
Гімнастика
Паралельні бруси
Гончаров Валерій
5
event
Гімнастика
Cтрибки на батуті
Нікітін Юрій
6
event
Стрільба
Пневматичний пістолет 10 м
Костевич Олена
7
event
Плавання
200 м Kомплексне плавання
Kлочкова Яна
8
event
Плавання
400 м Kомплексне плавання
Kлочкова Яна
Усього медалей
8
5
9
line
Сідней-2000
Золоті медалісти
1
event
Плавання
200 м Kомплексне плавання
Kлочкова Яна
2
event
Плавання
400 м Kомплексне плавання
Kлочкова Яна
3
event
Стрільба
Скит 125
Мілчев Микола
Усього медалей
3
10
10
line
Наґано-1998
Усього медалей
1
line
Атланта-1996
Золоті медалісти
1
event
Бокс
91+ кг
Клічко Володимир
2
event
Боротьба
Греко-римська 90 кг
Олійник Вячеслав
3
event
Важка атлетика
108 кг
Тямазов Тімур
4
event
Вітрильний спорт
клас 470
Чоловіча збірна
5
event
Гімнастика
Вільні вправи
Подкопаєва Лилія
6
event
Гімнастика
Загальний чемпіон
Подкопаєва Лилія
7
event
Гімнастика
Паралельні бруси
Шаріпов Рустан
8
event
Гімнастика
Ритмічна гімнастика
Серебранска Катерина
9
event
Легка атлетика
Потрійний стрибок
Кравець Інеса
Усього медалей
9
2
12
line
Ліллехаммер-1994
Золоті медалісти
1
event
Фігурне катання
Індивідуальні
Баюл Оксана
Усього медалей
1
1
line
Олімпійські медалі з видів спорту
event    Атлетика
2
2
12
event    Біатлон
1
1
3
event    Бокс
4
3
7
event    Боротьба
3
5
6
event    Важка атлетика
3
1
1
event    Велоспорт
1
2
event    Веслування
1
1
1
event    Вітрильний спорт
1
2
2
event    Гандбол
1
event    Гімнастика
7
4
8
event    Дайвінг
2
event    Дзюдо
1
2
event    Kаное
3
2
3
event    Плавання
4
2
1
event    П'ятиборстві
1
event    Стрільба
4
2
2
event    Стрільба з лука
1
1
2
event    Фехтування
2
1
3
event    Фігурне катання
1
1
event    Загальна
37
30
59
line
Більшість золотих медалей
Cпортсмен
Медалі 
Oлімпійський
Kлочкова Яна 
4
      Афіни-2004   2     Сідней-2000  2
line
Паралімпійські ігри Усього медалей
Ріо-2016
41
37
39
Сочі-2014
5
9
11
Лондон-2012
32
24
28
Ванкувер-2010
5
8
6
Пекін-2008
24
18
32
Турин-2006
7
9
9
Афіни-2004
24
12
19
Солт-Лейк-2002
6
6
Сідней-2000
3
20
14
Наґано-1998
3
2
4
Атланта-1996
1
4
2
  Джерело: МOK i MPK