fg  Усього медалей 
38
31
60
line
fg  Пхьончхан-2018  fg
9 лютого - 25 лютого
Золоті медалісти
line
1
Абраменко Олександр
ev
Фрістайл
Лижна акробатика
fi
Результат  Рахунок  128.51
line
Усього медалей
1
Олімпійська поштова марка 2018
st
line
fg  Ріо-де-Жанейро-2016  fg
 5 серпня - 21 серпня
Золоті медалісти
line
1
Верняєв Олег
ev
Гімнастика
Паралельні бруси
fi
Результат  Час  39.279 с
line
2
Чебан Юрій
ev
Kаное i Байдарка
Каное-одиночка 200 м
fi
Результат  Усього очок  16.041
line
Усього медалей
2
5
4
Олімпійська поштова марка 2016
st
line
fg  Сочі-2014  fg
 7 лютого - 23 лютого
Золоті медалісти
line
1
Жіноча збірна 1
ev
Біатлон
Естафета 4 x 6 км
fi
Результат  Загальний час  1 г 10 х 02.5 с
line
Усього медалей
1
1
Олімпійська поштова марка 2014
st
line
fg  Лондон-2012  fg
 27 липня - 12 серпня
Золоті медалісти
line
1
Жіноча збірна 2
ev
Веслування
Парна четвірка
fi
Результат  Час  6 х 35.93 с
line
2
Ломаченко Василь
ev
Бокс
60 кг
fi
Результат  Очки  19:9  проти  Сун Чхоль (Південній Kореї)
line
3
Торохтій Олексій
ev
Важка атлетика
105 кг
fi
Результат  Загальна вага  412 кг
line
4
Усик Олександр
ev
Бокс
91 кг
fi
Результат  Очки  14:11  проти  Руссо (Італія)
line
5
Чебан Юрій
ev
Kаное i Байдарка
Каное-одиночка 200 м
fi
Результат  Час  42.291 с
line
6
Шемякіна Яна
ev
Фехтування
Індивідуальна шпага
fi
Результат  Очки  9:8  проти  Гайдеманн (Німеччина)
line
Усього медалей
6
4
10
Олімпійська поштова марка 2012
st
line
fg  Пекін-2008  fg
 8 серпня - 24 серпня
Золоті медалісти
line
1
Айвазян Артур
ev
Стрільба
Гвинтівка лежачи 50 м
fi
Результат  Усього очок  702.7
line
2
Добринська Наталя
ev
Легка атлетика
Семиборстві
fi
Результат  Усього очок  6733
line
3
Жіноча збірна 3
ev
фехтування
Шабля
fi
Результат  Усього очок  45:44  проти  Китай
line
4
Ломаченко Василь
ev
Бокс
57 кг
fi
Результат  Рефері зупинив матч з боксу  проти  Джелькир (Франція)
line
5
Осипенко Інна
ev
Kаное i Байдарка
Байдарка-одиночка 500 м
fi
Результат  Час  1 х 50.673 с
line
6
Петрів Олександр
ev
Стрільба
Швидкісний пістолет 25 м
fi
Результат  Усього очок  780.2  -  Олімпійський рекорд
line
7
Рубан Віктор
ev
Стрільба із лука
Oсобиста першість
fi
Результат  Очки  113:112  проти  Гьон Мо (Південній Kореї)
line
Усього медалей
7
4
11
Олімпійська поштова марка 2008
st
line
fg  Турин-2006  fg
 10 лютого - 26 лютого
Усього медалей
2
line
fg  Афіни-2004  fg
 13 серпня - 29 серпня
Золоті медалісти
line
1
Гончаров Валерій
ev
Гімнастика
Паралельні бруси
fi
Результат  Усього очок  9.787
line
2
Kлочкова Яна
ev
Плавання
200 м Kомплексне плавання
fi
Результат  Час  2 х 11.14 с
line
3
Kлочкова Яна
ev
Плавання
400 м Kомплексне плавання
fi
Результат  Час  4 х 34.83 с
line
4
Костевич Олена
ev
Стрільба
Пневматичний пістолет 10 м
fi
Результат  Усього очок 483.3 (Нічиї) - Виграв золоту медаль зйомки
line
5
Мельник Ірина
ev
Боротьба
Вільна 48 кг
fi
Результат  Очки  2:2 - Виграв рішенням судді  проти  Ічо (Японія)
line
6
Нікітін Юрій
ev
Гімнастика
Cтрибки на батуті
fi
Результат  Усього очок  41.50
line
7
Скакун Наталія
ev
Важка атлетика
63 кг
fi
Результат  Загальна вага  242.5 кг
line
8
Тедеєв Ельбрус
ev
Боротьба
Вільна 66 кг
fi
Результат  Очки  5:1  проти  Келлі (США)
line
Усього медалей
8
5
9
Олімпійська поштова марка 2004
st
line
fg  Сідней-2000  fg
15 вересня - 1 жовтня
Золоті медалісти
line
1
Kлочкова Яна
ev
Плавання
200 м Kомплексне плавання
fi
Результат  Час  02 х 10.68 с  -  Олімпійський рекорд
line
2
Kлочкова Яна
ev
Плавання
400 м Kомплексне плавання
fi
Результат  Час  04 х 33.59 с  -  Світовий рекорд
line
3
Мільчев Микола
ev
Стрільба
Скит 125 Стендова
fi
Результат  Усього очок  150
line
Усього медалей
3
10
10
Олімпійська поштова марка 2000
st
st
line
fg  Нагано-1998  fg
7 лютого - 22 лютого
Усього медалей
1
Олімпійська поштова марка 1998
st
line
fg  Атланта-1996  fg
19 липня - 4 серпня
Золоті медалісти
1
Кличко Володимир
ev
Бокс
Більше 91 кг
fi
Результат  Очки  7:3  проти  Вольфграмм (Тонга)
line
2
Кравець Інеса
ev
Легка атлетика
Потрійний стрибок
fi
Результат  Відстань  15.33 m
line
3
Олійник В'ячеслав
ev
Боротьба
Греко-римська 90 кг
fi
Результат  Очки  6:0  проти  Фафиньский (Польща)
line
4
Подкопаєва Лилія
ev
Гімнастика
Вільні вправи
fi
Результат  Очки  9.887
line
5
Подкопаєва Лилія
ev
Гімнастика
Загальний чемпіон
fi
Результат  Усього очок  39.255
line
6
Серебрянська Катерина
ev
Гімнастика
Ритмічна гімнастика
fi
Результат  Усього очок  39.683
line
7
Таймазов Тимур
ev
Важка атлетика
108 кг
fi
Результат  Загальна вага  431 кг
line
8
Чоловіча збірна 1
ev
Вітрильний спорт
Клас 470
fi
Результат  Усього очок  90
line
9
Шаріпов Рустам
ev
Гімнастика
Паралельні бруси
fi
Результат  Очки  9.837
line
Усього медалей
9
2
12
Олімпійська поштова марка 1996
st
st
line
fg  Ліллехаммер-1994  fg
12 лютого - 27 лютого
Золоті медалісти
line
1
Баюл Оксана
ev
Фігурне катання
Індивідуальні
fi
Результат  Загальний рахунок  2.0
line
Усього медалей
1
1
Олімпійська поштова марка 1994
st
line
fg  Найкращий золотий медаліст
Kлочкова Яна
4
line
fg  Золоті медалі з видів спорту
ev    Біатлон
1
ev    Бокс
4
ev    Боротьба
3
ev    Важка атлетика
3
ev    Веслування
1
ev    Вітрильний спорт
1
ev    Гімнастика
7
ev    Kаное i Байдарка
3
ev    Легка атлетика
2
ev    Плавання
4
ev    Стрільба
4
ev    Стрільба з лука
1
ev    Фехтування
2
ev    Фігурне катання
1
ev    Фрістайл
1
ev    Сума
38
line
fg  Золотий медаліст - місце народження
oblast  Вінницька
  1. Добринська Наталя
oblast  Волинська
  1. Коженкова Анастасія
oblast  Дніпропетровська
  1. Баюл Оксана
  2. Браславець Євген
  3. Кравець Інеса
  4. Матвієнко Ігор
  5. Тарасенко Катерина
oblast  Донецька
  1. Верняєв Олег
  2. Олійник В'ячеслав
  3. Подкопаєва Лилія
  4. Торохтій Олексій
oblast  Київська
  1. Джима Юлія
  2. Довгодько Наталія
oblast  Крим
  1. Kлочкова Яна
  2. Серебрянська Катерина
  3. Усик Олександр
oblast  Львівська
  1. Петрів Олександр
  2. Шемякіна Яна
oblast  Миколаївська
  1. Харлан Ольга
  2. Хомрова Олена
oblast  Одеська
  1. Ломаченко Василь
  2. Мільчев Микола
  3. Чебан Юрій
oblast  Сумська
  1. Семеренко Валентина
  2. Семеренко Віта
oblast  Харківська
  1. Абраменко Олександр
  2. Гончаров Валерій
  3. Дементьєва Яна
  4. Рубан Віктор
oblast  Херсонська
  1. Нікітін Юрій
  2. Осипенко Інна
oblast  Хмельницька
  1. Жовнір Ольга
  2. Мельник Ірина
  3. Пундик Галина
oblast  За межами України
  1. Айвазян Артур
  2. Кличко Володимир
  3. Костевич Олена
  4. Підгрушна Олена
  5. Скакун Наталія
  6. Таймазов Тимур
  7. Тедеєв Ельбрус
  8. Шаріпов Рустам
line
fg  Члени команди Золота медаль
Жіноча збірна 1  
Семеренко Віта  Джима Юлія  Семеренко Валентина  Підгрушна Олена
Жіноча збірна 2  
Дементьєва Яна  Довгодько Наталія  Коженкова Анастасія  Тарасенко Катерина
Жіноча збірна 3  
Харлан Ольга  Хомрова Олена  Пундик Галина  Жовнір Ольга
Чоловіча збірна 1  
Браславець Євген  Матвієнко Ігор
line
fg  Паралімпійські ігри Усього медалей
Пхьончхан-2018
7
7
8
Ріо-де-Жанейро-2016
41
37
39
Сочі-2014
5
9
11
Лондон-2012
32
24
28
Ванкувер-2010
5
8
6
Пекін-2008
24
18
32
Турин-2006
7
9
9
Афіни-2004
24
12
19
Солт-Лейк-2002
 
6
6
Сідней-2000
3
20
14
Нагано-1998
3
2
4
Атланта-1996
1
4
2
Посилання:  Міжнародний олімпійський комітет, Нацiональний олiмпiйський комiтет України i Вікіпедія